UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Patrioto, odznaczenia "Gwiazda Iraku" co nie którzy żołnierze otrzymali po 5 latach od powrotu do kraju za co jeszcze zapłacą, podatek od tych nagród, w swych jednostkach wojskowych. Wielu nie doczekało się odznak, gdyż już POdziękowali ojczyźnie za służbę. Tak to się kręci.