UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zaraz, przecież można zrobić tam muzeum lotnictwa i wszyscy bedą zadowoleni, a eksponaty juz są na miejscu, czyli na lotnisku-łąka.
ali
Zaraz, przecież można zrobić tam muzeum lotnictwa i wszyscy bedą zadowoleni, a eksponaty juz są na miejscu, czyli na lotnisku-łąka.
ali