UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zaraz, przecież można zrobić tam muzeum lotnictwa i wszyscy bedą zadowoleni, a eksponaty juz są na miejscu, czyli na lotnisku-łąka.

ali

Anuluj