UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie bardzo rozumiem. Mieszkam na Dębowej, i chyba to normalne, ze lotnisko musi byc głośne. Ale przeciez bardziej przeszkadza nam tu droga '' 7'' chyba każdy to wie, że lepiej czasami posłuchac samolotu, niz ciągłego bębnienia samochodów 24h :-/
dtgd