UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
no tak narzekanie się zaczyna: jak nie na drogi, to na basen, a jak już nie ma na co to i na lotnisko można. .. masakra ludzie zastanówcie się, czego tak na prawdę chcecie. .. a takie festyny są bardzo ciekawe, ale w tym roku pogoda dała się nam trochę we znaki i przez to frekwencja nie była oszałamiająca
maca