UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lotnisko było od "zawsze" ci którzy mieszkali w pobliżu byli związani pracą z lotniskiem, a nowobogaccy których nie stać na pożądną działkę to wybudują się nawet w pobliżu oczyszczalni i stękać będą, że im śmierdzi i oczyszczalnię trzeba przenieść. Co będą mówić za kilka lat mieszkańcy 12 lutego jak im pod oknami puste tramwaje jeżdzić będą. Elbląg przeniść w inne miejsce? Och wy "elblągi"


Anuluj