UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

juz sie zaczyna narzekanie!!! nie trzeba bylo kupowac domow przy lotnisku!!! przez takich gam. oni jak wy sa ciagle problemy z Poznanskim torem tam tez ciagle komus za glosno!!!! Wyprowadzic sie do lasu jak sie w miescie nie podoba


Anuluj