UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chłopaki idziewczyny z aeroklubu, było fajnie, gratulacje i róbcie swoje!!! Przyjadędo was w przyszłym roku!
Chłopaki idziewczyny z aeroklubu, było fajnie, gratulacje i róbcie swoje!!! Przyjadędo was w przyszłym roku!