UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bylem na tych pokazach, o wiele mniejsze niz rok temu, okropna upalna pogoda. W sumie było ciekawie, limuzyny, akrobacje i zimne piwo! Nie zazdroszcze organizatorom i pracownikom, ale zyczę wszystkiego najlepszego.


Anuluj