UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bylem na tych pokazach, o wiele mniejsze niz rok temu, okropna upalna pogoda. W sumie było ciekawie, limuzyny, akrobacje i zimne piwo! Nie zazdroszcze organizatorom i pracownikom, ale zyczę wszystkiego najlepszego.