UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oj, nie zazdroszczę tym KILKUSET TYSIĄCOM (?!) mieszkańców osiedla Dębowa, gdy Elbląskie lotnisko będzie komunikacyjne. .. A przy okazji, czy to nie charakterystczne? Kupić taniej (bo przy lotnisku) domek albo mieszkanie i potem narzekać, że nad głową latają samoloty? No kto by się ich spodziewał! :)
Podpisany