UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie narzekajmy że STARÓWKA dzisiaj" to syf" !Taka ocena przystoi tylko całkowitym malkontentom. Stworzyć "coś " z niczego to i tak wielki sukces! Osobiście jestem ZA !Trzeba było widzieć Starówkę w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych !

rencista1951

Anuluj