UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Właśnie przed chwilką przeczytałam, że w ten weekend będzie organizowany w Pasłęku pokaz lotów. Ciekawe czy będzie możliwość wykupienia przelotu :-)

małaMi

Anuluj