UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Właśnie przed chwilką przeczytałam, że w ten weekend będzie organizowany w Pasłęku pokaz lotów. Ciekawe czy będzie możliwość wykupienia przelotu :-)
małaMi
Właśnie przed chwilką przeczytałam, że w ten weekend będzie organizowany w Pasłęku pokaz lotów. Ciekawe czy będzie możliwość wykupienia przelotu :-)
małaMi