UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe czy i obecnie organizowane są międzynarodowe dni lotu balonem. Dużo bym dała, aby móc taki lot odbyć!!! To marzenie "chodzi" za mną od niepamiętnych czasów! :-) A może ktoś wie, czy na terenie Elbląga istnmieje taka możliwość?? Pozdrawiam!
małaMi