UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe czy i obecnie organizowane są międzynarodowe dni lotu balonem. Dużo bym dała, aby móc taki lot odbyć!!! To marzenie "chodzi" za mną od niepamiętnych czasów! :-) A może ktoś wie, czy na terenie Elbląga istnmieje taka możliwość?? Pozdrawiam!

małaMi

Anuluj