UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedyś Elbląg to był pięknym miastem. Starówka była ewenementem w skali Europy. Teraz to totalna porażka. Syf, bród, szaro i ponuro.


Anuluj