UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedyś Elbląg to był pięknym miastem. Starówka była ewenementem w skali Europy. Teraz to totalna porażka. Syf, bród, szaro i ponuro.
Kiedyś Elbląg to był pięknym miastem. Starówka była ewenementem w skali Europy. Teraz to totalna porażka. Syf, bród, szaro i ponuro.