UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

szkoda ze nigdy nie widzilam pieknego elblaga tak jak byl ok 100 lat temu. Tylko teraz widze syf nic innego. pozdrawiam

miad

Anuluj