UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
szkoda ze nigdy nie widzilam pieknego elblaga tak jak byl ok 100 lat temu. Tylko teraz widze syf nic innego. pozdrawiam
miad
szkoda ze nigdy nie widzilam pieknego elblaga tak jak byl ok 100 lat temu. Tylko teraz widze syf nic innego. pozdrawiam
miad