pamieta ktos TEXAS na grunwaldzkiej?teraz tam jest stacja benzynowa obok MC D. tam to byly jazdyXMARIO
pamieta ktos TEXAS na grunwaldzkiej?teraz tam jest stacja benzynowa obok MC D. tam to byly jazdy