UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W sumie to od tamtej pory prawie nic się nie zmieniło, z tą różnicą że żuliki stoją pod spożywczym.
Wredny
W sumie to od tamtej pory prawie nic się nie zmieniło, z tą różnicą że żuliki stoją pod spożywczym.
Wredny