UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Warszawie odbudowano przedwojenny ratusz. W środku XXl wiek, ale fasada oryginalna. Może by tak w Elblągu kilka kamienic.

marienburger damm

Anuluj