UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Od ponad roku sam warzę piwo - jest zdrowe, smaczne i tańsze od sklepowego. Wymaga tylko trochę pracy i 200 zł zainwestowane w sprzęt. Polecam.

Lucyusz

Anuluj