UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dzisiejszego Specjala nie da się pić. Zastanawiam się dlaczego? czy to nie za sprawą przejęcia browaru przez grupę Żywiec?

annabogna

Anuluj