UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teraz piwo robi się jak chleb = polepszacze i przyśpieszcze. Stosuje się srodki chemiczne aby tylko zrobić wieksze zyski. A dawniej stosowano = słód, chmiel, drożdże a do tego była dobra woda ze studni głebinowej co w efekcie nasze piwo było bardzo dobre.
STARYDINO