UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W latach 60-tych ubiegłego wieku potrafili warzyć dobre piwo a teraz produkują siki dla regionalnych obszczymurków !!!

Kaziuk Pijanica

Anuluj