UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W sumie. .. .. Nic się nie zmieniło. Za wyjątkiem tego, że taxiarze jeżdżą po Elblągu jak święte krowy, nie patrzą na nic i na nikogo. Wymuszenia w ruchu drogowym są u nich na porządku dziennym.
Wredny
W sumie. .. .. Nic się nie zmieniło. Za wyjątkiem tego, że taxiarze jeżdżą po Elblągu jak święte krowy, nie patrzą na nic i na nikogo. Wymuszenia w ruchu drogowym są u nich na porządku dziennym.
Wredny