UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do dzisiaj nastąpiło wiele reorganizacji, na skutek których znacznie wzrosla ilosć pracowników administracyjnych np. przy Kościuszki. Równiez sukcesem tej firmy jest to, że od lat 60-tych brak widocznych modernizacji: stare okna, drzwi, syf w klatkach schodowych, bloki nieocieplone. A kto zgadnie, kiedy był jakikolwiek przegląd - to jest poufną tajemnicą naszych wladz.

lokatorka

Anuluj