UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a moze zeczywiscie sa nie winni jak zatrzymany to odrazu winny ludzie wiecie ile osob odsiaduje wielo letnie wyroki za pomowienia nawet sobie sprawy nie zdajecie jak legalna mafia kogos dopadnie to stara mu sie przyklepac tyle ile sie da zeby podniesc wykrywalnosc ale ze nie winny to juz nikogo nie interere wazne ze robimy norme i zbieramy punkty na nowe samochody w naszym kkraju nie ma domniemani niewinnosci