UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znam małego i wiem ze to porządny chłopak. Chodzilismy razem do szkoły, dzieciak jes niewiny. Trzymaj sie Zietek
Niewinny
Znam małego i wiem ze to porządny chłopak. Chodzilismy razem do szkoły, dzieciak jes niewiny. Trzymaj sie Zietek
Niewinny