UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znam małego i wiem ze to porządny chłopak. Chodzilismy razem do szkoły, dzieciak jes niewiny. Trzymaj sie Zietek

Niewinny

Anuluj