UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nasza starowka nie ma duszy, brakuje malarzy, kramikow, drobnych handlarzy i muzyki. Wieczorem wyglada jak bezludne miasto z horroru, ale nic dziwnego skoro nic nie wolno.
Nasza starowka nie ma duszy, brakuje malarzy, kramikow, drobnych handlarzy i muzyki. Wieczorem wyglada jak bezludne miasto z horroru, ale nic dziwnego skoro nic nie wolno.