UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nasza starowka nie ma duszy, brakuje malarzy, kramikow, drobnych handlarzy i muzyki. Wieczorem wyglada jak bezludne miasto z horroru, ale nic dziwnego skoro nic nie wolno.


Anuluj