co wy piszecie?!! przeciez to zaskroniec a nie zmija!!!! chyba nigdy zmiji niewidzieliscie?!tadeusz25
co wy piszecie?!! przeciez to zaskroniec a nie zmija!!!! chyba nigdy zmiji niewidzieliscie?!