UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A teraz. .. .chyba starania w tamtych latach się wypaliły. Dlaczego w EG nie powstają firmy, zakłądy produkcyje na tej strefie eknomicznej?


Anuluj