UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A teraz. .. .chyba starania w tamtych latach się wypaliły. Dlaczego w EG nie powstają firmy, zakłądy produkcyje na tej strefie eknomicznej?
A teraz. .. .chyba starania w tamtych latach się wypaliły. Dlaczego w EG nie powstają firmy, zakłądy produkcyje na tej strefie eknomicznej?