UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tekst tego artukolu przypomnial mi jakze radaosna chwile. Rowno 50 lat w dniu 1 wrzesnia 1959 roku zaczalem uczeszczac jako pierwszoklasista do Szkoly Podstawowej Nr. 9 mieszczacej sie wowczas przy ul, Traugutta, gdzie obecnie znajduje sie Szkola MUzyczna. Wydaje mi sie ze to bylo nietak dawno, a to juz minelo cwierc wieku. Pozdrawiam wszystkie kolezanki i kolegow co chodzili do tej budy przy lazni miejskiej, a na wagary na pergole.
wwww