UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A gdzie autor znajduje jeszcze łaźnie w Elblągu, bo ja pamiętam jedną. Dokładnie teren byłej łaźni miejskiej oraz mieszczącej się obok szkoły podstawowej nr 9 i stacji benzynowej (ul. R. Traugutta) - zajmuje jednak od bardzo, bardzo wielu lat Zespół Szkół Muzycznych.

kryska

Anuluj