UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wlaśnie. .. Co z ulica Chrobrego?. .. Przeciez tam jest wiecej dziur niz w serze Szwajcarskim!!!!///

Bolek Chrobry

Anuluj