UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wlaśnie. .. Co z ulica Chrobrego?. .. Przeciez tam jest wiecej dziur niz w serze Szwajcarskim!!!!///
Bolek Chrobry
Wlaśnie. .. Co z ulica Chrobrego?. .. Przeciez tam jest wiecej dziur niz w serze Szwajcarskim!!!!///
Bolek Chrobry