UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zobaczycie co to prawdziwy street art paru takich artychów i będzie super a jak się komuś nie podoba niech uważa bo mają w zanadrzu czołg xD będzie świetnie!
Basta
zobaczycie co to prawdziwy street art paru takich artychów i będzie super a jak się komuś nie podoba niech uważa bo mają w zanadrzu czołg xD będzie świetnie!
Basta