UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Mimo powyższych ograniczeń nierzadkie są na tej ulicy pochody pogrzebowe – szczególnie wiejskie z trumną i uczestnikami pogrzebu na chłopskich furmankach". Pochód pogrzebowy ma być szczególnnie miejski- bez trumny?!! A furmanki jakie mają być- z metropolii?!!

wozak

Anuluj