UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kolejny świetny (po chociażby maratonie artystycznym) pomysł Oli Matulewicz! gratulacje, jak fajnie, że są w Elblągu tacy ludzie!!! Ola na prezydenta. .. hmmm. .. dlaczego nie?!!!! :-)

marta_

Anuluj