UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kolejny świetny (po chociażby maratonie artystycznym) pomysł Oli Matulewicz! gratulacje, jak fajnie, że są w Elblągu tacy ludzie!!! Ola na prezydenta. .. hmmm. .. dlaczego nie?!!!! :-)
marta_
kolejny świetny (po chociażby maratonie artystycznym) pomysł Oli Matulewicz! gratulacje, jak fajnie, że są w Elblągu tacy ludzie!!! Ola na prezydenta. .. hmmm. .. dlaczego nie?!!!! :-)
marta_