UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak bardzo długo wyglądał Elbląg po 1945 roku. Miasto zdegradowane do zapadłej mieściny, brudne, zniszczone, zapomniane, z mieszanką ludnościową o której cywilizacyjnym poziomie trudno cokolwiek powiedzieć, gdyby zniszczono jeszcze w czasie wojny hale Schichaua, to miasto miałoby dzisiaj rangę jakiś Prabut, czy Nowego Stawu. .. .

trzoda w centrum (na balkonie)

Anuluj