UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak bardzo długo wyglądał Elbląg po 1945 roku. Miasto zdegradowane do zapadłej mieściny, brudne, zniszczone, zapomniane, z mieszanką ludnościową o której cywilizacyjnym poziomie trudno cokolwiek powiedzieć, gdyby zniszczono jeszcze w czasie wojny hale Schichaua, to miasto miałoby dzisiaj rangę jakiś Prabut, czy Nowego Stawu. .. .
trzoda w centrum (na balkonie)