UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A po co nowe kino? Lepiej te piniondze dać na Concordię elbląg - nasz najlepszy zespuł piłkarski!
Krakusa
A po co nowe kino? Lepiej te piniondze dać na Concordię elbląg - nasz najlepszy zespuł piłkarski!
Krakusa