UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a czemu nikt sie nie chwali, ze byl to "szirokij tor napriamuju w CCCP". Moze teraz szkoda, ze go rozebrali- bysmy z Elbląg Glowny mogli jezdzic do Moskwy.
PG
a czemu nikt sie nie chwali, ze byl to "szirokij tor napriamuju w CCCP". Moze teraz szkoda, ze go rozebrali- bysmy z Elbląg Glowny mogli jezdzic do Moskwy.
PG