UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a czemu nikt sie nie chwali, ze byl to "szirokij tor napriamuju w CCCP". Moze teraz szkoda, ze go rozebrali- bysmy z Elbląg Glowny mogli jezdzic do Moskwy.

PG

Anuluj