UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jest tu trochę przekłamania, ba nawet dużo. Wtedy choć woda leciała z ołowianych rur lepszej już nigdy nie będzie. Jako chłopak często popijałem kranówę. To był najlepszy napój przy graniu w piłkę. Dzisiaj wiemy jak jest-ohyda. Ta woda to dopiero śmierdzi i psuje wszystkie urządzenia grzewcze z czajnikami na czele.