UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pamiętam jak koło Fenixu, później Kwadrotex, teraz Biedronka się czekało aż pociąg przejedzie, nerwowi piesi przechodzili pomiędzy wagonami.
Pamiętam jak koło Fenixu, później Kwadrotex, teraz Biedronka się czekało aż pociąg przejedzie, nerwowi piesi przechodzili pomiędzy wagonami.