UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pamiętam jak koło Fenixu, później Kwadrotex, teraz Biedronka się czekało aż pociąg przejedzie, nerwowi piesi przechodzili pomiędzy wagonami.


Anuluj