UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
30 lat wcześniej, a nawet więcej, bo w 1925 r. Elbląg miał już centralę 4-ro cyfrową (Strowgera), a w 1959 roku była to ta sama centrala. 20 lat później - w 1979 roku - trzeba było czekać na założenie telefonu w domu - 8-10 lat!!! Na połączenie z tzw. Zachodem (po zamówieniu rozmowy) - nawet 2-3 dni!!
tak było !!