UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Anonimie ale o co tobie w ogóle się rozchodzi w swojej niby-wypowiedzi?? o co walczysz? do czego zmierzasz?
dziadek mróz
Anonimie ale o co tobie w ogóle się rozchodzi w swojej niby-wypowiedzi?? o co walczysz? do czego zmierzasz?
dziadek mróz