UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziadek mróz- ale cię wzięło. Propaganda to potężna broń. Gadasz jakbyś był w Oświęcimiu lub na przesłuchaniu w SS. W latach 50tych gdy byłem chłopakiem to w naszych podwórkowych zabawach najsłabszy i najchudszy musiał odgrywać rolę Niemca, bo łatwo go było męczyć. A ruskiem wcale nie najmądrzejszy. Póżniej to wszystko przeszło w "kawały", gdzie Amerykanie i Polacy zawsze byli niezniszczalni. Chłopie jeśli pochodzisz spod Mławy to przypomnij sobie piosenkę. .. Słonina i schab. .. i ilu niewinnych zginęło na ludowych zabawach od zwykłych orczyków. Proszę weż to wszystko pod uwagę gdy będziesz wspominał ofiary powojennych działań UB i SB. Pozdrawiam.


Anuluj