UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

armia radziecka w swym bestialstwie nie różniła się zbytnio od armii niemieckiej. Z tą różnicą że ruskim przysługiwało prawo odwetu. To szkopy pierwsze gwałciły, mordowały i rabowały. .. czego się spodziewali w zapłacie? honorowej walki. .. ?? sam byłbym najgorszym oprawcą gdyby mi rodzinę wyrżnięto. .. na kołku odwiesiłbym swoje człowieczeństwo, litość i przebaczenie. ..

dziadek mróz

Anuluj