UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Z entuzjazmem witała licznie znajdująca się w Elblągu ludność polska bohaterskich żołnierzy radzieckich" hehe dobre :-)))))
sov
"Z entuzjazmem witała licznie znajdująca się w Elblągu ludność polska bohaterskich żołnierzy radzieckich" hehe dobre :-)))))
sov