UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kiedyś też bylo fajnie, nie trzeba bylo wszystkiego co przed 89 wyrzucać, wystarczylo członkom PZPR na 10 lat zakazać pelnienia stanowisk publicznych, a tak żądzą nami do dzis w Eg. i śmieją się z tej III i IV RP, bo oni mają wladzę i kasę, a niedlugo ich dzieci, a nam pensja wystarcza do 15 -tego.


Anuluj