UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tiiaaaa, szkoda, że nie podano ile nr tel. było w Elblągu do 1945 r. Trzynaście lat po wojnie komuchy NIC nie zrobiły i w dalszym ciagu wykorzystywały starą, poniemiecką centralę Strowgera - aż do końca lat 70.!!!! To był postęp!!

4 cyfry

Anuluj