UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tiiaaaa, szkoda, że nie podano ile nr tel. było w Elblągu do 1945 r. Trzynaście lat po wojnie komuchy NIC nie zrobiły i w dalszym ciagu wykorzystywały starą, poniemiecką centralę Strowgera - aż do końca lat 70.!!!! To był postęp!!
4 cyfry