UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak ten hol jest cudowny! 1- jako sala gimnastyczna. 2 - jako forum dla (ryku - wrzasku) kilkuset uczniów na każdej przerwie!! 3 - nauczyciele dzięki temu holowi mogą bardzo spokojnie spędzać czas na każdej przerwie!!!

hol = hall

Anuluj