UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nigdy nie należałem do ZMS-u w Elbąagu, ani nigdzie indziej !! Na Mickiewicza do KM PZPR też nigdy nie chodzilem, omijalem z daleka !
Marcyś
nigdy nie należałem do ZMS-u w Elbąagu, ani nigdzie indziej !! Na Mickiewicza do KM PZPR też nigdy nie chodzilem, omijalem z daleka !
Marcyś