UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nigdy nie należałem do ZMS-u w Elbąagu, ani nigdzie indziej !! Na Mickiewicza do KM PZPR też nigdy nie chodzilem, omijalem z daleka !

Marcyś

Anuluj