UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma! Nie! Nie będzie! Nie wiem! Nie wolno! Zabrania się! Nie, Nie i jeszcze raz NIE !!! - to były ulubione słowa w PRL-u. Okazuje się, że w tej "kawiarni" też. Ale tak było w tych PSS-ach, GS "SCH", WPHW itd. Na szczęście te znienawidzone słowe dzisiaj wystepują sporadycznie.
won z PRL-em!!!