UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przypominać można, bo są ludzie -wielbiciele wspomnień. Ale powielanie surowo zabronione. Panie Prezydencie prosimy o wyjaśnienie problemu tego miejsca. Jeśli jest takie nieszczęśliwe to może Pomnik Inwalidów Wojennych?